Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Apie mus

INSTREITA – įrankių bendrovė

 

Uždaroji akcinė bendrovė „INSTREITA“ įkurta 1997 metų balandžio 4 dieną. Įkurdami bendrovę turėjome pagrindinį tikslą tapti profesionaliais įrankių pardavėjais.“INSTREITA” – gerai motyvuota ir daugiau kaip 20 metų patirtį bei klientų pasitikėjimą turinti įmonė. Dirbdami siauroje įrankių nišoje stengiamės pasiekti išskirtinę vietą, tiekdami geriausius įrankius rinkoje ir nebūti eiliniu įrankių pardavėju-tiekėju. Mūsų tikslas tapti profesionaliais įrankių pardavėjais pramoniniam klientui. Esame vieninteliai įgalioti vokiečių įrankių gamintojo AKE Knebel & Co.KG prekybos ir serviso atstovai Baltijos Šalyse. Mūsų įrankių partneriai - tai Europoje ir visame pasaulyje gerai žinomi įrankių gamintojai, todėl užtikriname, kad yra tiekiami aukščiausios kokybės įrankiai.

Kodėl naudinga bendradarbiauti su INSTREITA?

Bendrovės „INSTREITA“ tikslas būti ne vien tik konkurencinga kokybiškų įrankių tiekėja, kadangi gerai žinome, kad kokybiškų įrankių pardavimas savaime neduoda gero rezultato. Geram rezultatui reikia, kad visi įrankiai būtų naudojami pagal paskirtį, atitinkančius darbo režimus ir atliekama savalaikė jų priežiūra. Kad patenkintume savo klientą mes nuolat siekiame:

  • Gamybos optimizavimas. Žinodami kiekvieno įrankio savybes ir eksploatacines sąlygas mes galime pagerinti pjūvio kokybę, tarnavimo laiką, padidinti našumą, sureguliuoti įrengimų darbo krūvį – visa tai kompleksiniai sprendimai padėsiantys sumažinti Jūsų gamybos sąnaudas.
  • Standartiniai įrankiai. Bendradarbiaudami su savo partneriais įrankių gamintojais esame pajėgūs tiekti platų įrankių asortimentą: grąžtus, pjūklus, frezas, peilius, deimantinius įrankius, tvirtinimo griebtuvus ir kt. Bendrovės sandėlyje nuolat yra sandėliuojama virš 80% Jums reikalingų standartinių įrankių, kurių atsargos kiekvieną savaitę yra pastoviai papildomos. Todėl praktiškai visus standartinius įrankius galime operatyviai ir greitai per trumpą laiką Jums tiekti.
  • Nestandartiniai įrankiai. Didelis įrankių gamintojas nebūtinai turi būti geriausias ir turėti galimybę viską gaminti. Matydami šiuos trūkumus mes atkakliai ieškojome skirtingų įrankių gamintojų turinčių stipriąsias puses tik atskiruose įrankių segmentuose. Bendradarbiavimas su keliais įrankių gamintojais, kurie sėkmingai papildo vienas kitą, be abejo teikia didelį privalumą taip pat ir nestandartinių įrankių užsakymo įvykdymui.
  • Įrankių valdymas. Padėsime Jums efektyviai tvarkyti įrankių ūkį, apsaugodami nuo nenumatytų gamybos prastovų pasibaigus įrankių sandėlio atsargoms. Mes iki minimumo galime sumažinti Jūsų įrankių pirkimo ir sandėliavimo sąnaudas. Reikiamas įrankių kiekis visada bus saugomas mūsų sandėlyje ir visada laiku, ir greitai tiekiamas tik Jums pareikalavus.
  • Įrankių aptarnavimas. Mūsų įrankių galandimo servisas garantuoja aukštą įrankio produktyvumą ir tikslias pjovimo savybes. Galandimo servisas – tai ne tik įrankių galandimas, bet ir visapusiška paslauga klientui.

Atstovaujame šiuos įrankių gamintojus