Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Apie mus

AKE Baltic – įrankių bendrovė

 

2021 m. gruodžio mėn. UAB “INSTREITA” kontrolinį akcijų paketą įsigijo ,,AKE Knebel GmbH & Co. KG“ (Vokietija) – viena iš žinomiausių medžio apdirbimo įrankių gamintojų pasaulyje, pelniusi ne vieną apdovanojimą už inovacijas. UAB “INSTREITA“, iki tol buvusi ilgalaike AKE partnere, tapo dukterine įmone ir įmonės pavadinimas buvo pakeistas į UAB “AKE Baltic”.

Uždaroji akcinė bendrovė „INSTREITA“ buvo įkurta 1997 metų balandžio 4 dieną. Įkurdami bendrovę turėjome pagrindinį tikslą tapti profesionaliais įrankių pardavėjais. Gerai motyvuota ir daugiau kaip 25 metų patirtį bei klientų pasitikėjimą turinti įmonė, dirbdama siauroje įrankių nišoje stengėsi pasiekti išskirtinę vietą, tiekdama geriausius įrankius rinkoje siekė nebūti eiliniu įrankių pardavėju-tiekėju. Mūsų tikslas buvo tapti profesionaliais įrankių pardavėjais pramoniniam klientui. Mūsų įrankių tiekėjai - tai Europoje ir visame pasaulyje gerai žinomi įrankių gamintojai, todėl užtikriname, kad Jums yra tiekiami aukščiausios kokybės įrankiai.

Kodėl naudinga bendradarbiauti su AKE Baltic?

Bendrovės „AKE Baltic“ tikslas būti ne vien tik konkurencinga kokybiškų įrankių tiekėja, kadangi gerai žinome, kad kokybiškų įrankių pardavimas savaime neduoda gero rezultato. Geram rezultatui reikia, kad visi įrankiai būtų naudojami pagal paskirtį, atitinkančius darbo režimus ir atliekama savalaikė jų priežiūra. Kad patenkintume savo klientą mes nuolat siekiame:

  • Gamybos optimizavimas. Žinodami kiekvieno įrankio savybes ir eksploatacines sąlygas mes galime pagerinti pjūvio kokybę, tarnavimo laiką, padidinti našumą, sureguliuoti įrengimų darbo krūvį – visa tai kompleksiniai sprendimai padėsiantys sumažinti Jūsų gamybos sąnaudas.
  • Standartiniai įrankiai. Bendradarbiaudami su savo partneriais įrankių gamintojais esame pajėgūs tiekti platų įrankių asortimentą: grąžtus, pjūklus, frezas, peilius, deimantinius įrankius, tvirtinimo griebtuvus ir kt. Bendrovės sandėlyje nuolat yra sandėliuojama virš 80% Jums reikalingų standartinių įrankių, kurių atsargos kiekvieną savaitę yra pastoviai papildomos. Todėl praktiškai visus standartinius įrankius galime operatyviai ir greitai per trumpą laiką Jums tiekti.
  • Nestandartiniai įrankiai. Didelis įrankių gamintojas nebūtinai turi būti geriausias ir turėti galimybę viską gaminti. Matydami šiuos trūkumus mes atkakliai ieškojome skirtingų įrankių gamintojų turinčių stipriąsias puses tik atskiruose įrankių segmentuose. Bendradarbiavimas su keliais įrankių gamintojais, kurie sėkmingai papildo vienas kitą, be abejo teikia didelį privalumą taip pat ir nestandartinių įrankių užsakymo įvykdymui.
  • Įrankių valdymas. Padėsime Jums efektyviai tvarkyti įrankių ūkį, apsaugodami nuo nenumatytų gamybos prastovų pasibaigus įrankių sandėlio atsargoms. Mes iki minimumo galime sumažinti Jūsų įrankių pirkimo ir sandėliavimo sąnaudas. Reikiamas įrankių kiekis visada bus saugomas mūsų sandėlyje ir visada laiku, ir greitai tiekiamas tik Jums pareikalavus.
  • Įrankių aptarnavimas. Mūsų įrankių galandimo servisas garantuoja aukštą įrankio produktyvumą ir tikslias pjovimo savybes. Galandimo servisas – tai ne tik įrankių galandimas, bet ir visapusiška paslauga klientui.

Atstovaujame šiuos prekinius ženklus

 

    

AKE pilnas įmonės pavadinimas yra AKE Knebel GmbH &  Co. KG. įmonė 1960 m. įkurta Vokietijoje 

“AKE” yra vidutinio dydžio šeimos įmonė, žinoma tarptautiniu mastu. Gamintojo specializacija, kuriamos naujovės ir didžiulė patirtis leidžia klientams pasiekti keliamus naujas tikslus. Daugiau nei 50 metų “AKE” siekė kuo geresnės įrankių kokybės, diegė inovacijas. Šiandien “AKE” yra viena iš pirmaujančių diskinių pjūklų ir frezų gamintojų visame pasaulyje.

Šiandien AKE įrankiai yra žinomi ir pripažįstami tiek baldų, lentpjūvių bei staklių gamintojų.

  

Per daugelį metų “CMT” labai investavo į pažangiausias CNC staklių įrangos technologijas ir į novatorišką programinę įrangą medienos apdirbimo pjovimo įrankiams gaminti. Gamina aukštos kokybės grąžtus, kotines frezas, pjūklus ir kt. įrankius.

Be to, “CMT” dirba aukštos kvalifikacijos inžinieriai ir operatoriai, kurie valdo gamybos procesus. Rezultatas - visas medienos apdirbimo pjovimo įrankių gamybos procesas yra visiškai automatizuotas.

CMT produktai gaminami pramoniniam naudojimui, o medienos apdirbimo  įrankius naudoja pirmaujantys pasaulio baldų gamintojai, virtuvės baldų gamintojai, dailidės ir kt..

Dėl didelių investicijų į pažangias gamybos technologijas CMT gali pasiūlyti pramoninius įrankius už prieinamą kainą vis didėjančiam korpusinių baldų gamintojų, rangovų ir medžio apdirbėjų skaičiui.

„CMT Orange Tools®“ prekės ženklas yra žinomas visame pasaulyje medienos apdirbimo bendruomenėje kaip aukščiausios kokybės medienos apdirbimo pjovimo įrankių prekės ženklas. CMT misija yra nuolat gerinti mūsų kokybę, o medienos apdirbimo pasauliui pasiūlyti geriausią kokybę už prieinamą kainą.

 

FREZITE yra įmonė, teikianti inžinerinius sprendimus pjovimo įrankiams, naudojamiems medienos apdirbimo, plastiko, kompozicinių medžiagų ir metalų pramonėje.

„FREZITE“ visa mūsų organizacija ir įmonės strategija yra orientuota į klientą. Įkurta 1978 m. ir gali pasigirti didele pjovimo įrankių projektavimo, tobulinimo ir gamybos patirtimi.

Šiuo metu „FREZITE“ su savo produktais ir technologijomis veikia daugiau nei 50 šalių visuose penkiuose žemynuose.

   

„Wirutex“ projektuoja, gamina įrankius, pagamintus naudojant polikristalinį deimantą (PCD) ir volframo karbidą (HM). Įrankiai skirti medienos, plastiko ir aliuminio apdirbimui. Įmonė įkurta 1980 m. ir dabar yra pirmaujanti įrankių gamintoja pasaulyje. Nuo 2015 m. „Wirutex“ akcijų didesnioji dalis priklauso „Selci“ šeimai, t.y. „Biesse S.p.A.“.

Wirutex įrankiai yra komplektuojanti BIESSE staklių dalis.

   

“TAUBE” veikianti nuo 1930 m. TAUBE laikoma viana iš pirmaujančių įmonių diskinių pjūklų gamyboje metalo ir medienos pjovimui.

Mes siūlome diskinius pjūklus HSS DMo5 metalo pjovimui be padengimo ir su padengimu. galimi variantai : AlTiCN,  TIN, TICN, TiAlN ir kt.

 

ILMA – pasaulinis lyderis įvairių peilių gamyboje. ILMA yra viena žinomiausių ir labiausiai vertinamų kompanijų pasaulyje.

ILMA peilių gamybai naudoja pleną T1 ir M2 , kuris yra gaminamas Vokietijoje. ILMA  su tiekėju dirba daugiau nei 25 metus. Grūdinimą atlieka savo gamykloje. Taip yra siekiama, kad plienas pasiektų tam tikrą temperatūrą ir tam tikru būdu (ir ne kartą) atvėstų. Tai ilgas, subtilus procesas.

  

ATEMAG yra pirmaujanti pasaulyje CNC staklėse naudojamų agregatų ir priedų gamintoja.