Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Kontaktai

UAB „INSTREITA“
Bokšto g.2B, LT-80203 Bubiai, Šiaulių r. sav.

 
Tel: +370 41 54 51 57
Faks: +370 41 54 51 58
El. paštas: info@instreita.lt
 
Direktorius Edvardas Klimanskis
Mob. tel.: +370 687 75 778
El. paštas: edvardas@instreita.lt
 
Komercijos direktorius Remigijus Kalasevičius
Mob. tel.: +370 682 24 280
El. paštas: remigijus@instreita.lt
 
Administratorė Jurgita Klimanskienė
Mob. tel.:  +370 687 92 627
El. paštas: jurgita@instreita.lt
 
Buhalterija
Tel.:  +370 41 54 51 57
El. paštas: buhalterija@instreita.lt
 
Vadybininkai:
Kauno, Marijampolės, Tauragės apskritys
vadybininkas-ekspeditorius Karolis Atstopas
Mob. tel.: +370 618 64 902
El. paštas: karolis@instreita.lt
 
Šiaulių, Telšių apskritys
vadybininkas-ekspeditorius Jonas Jasiūnas
Mob. tel.: +370 682 24 281
El. paštas: jonas@instreita.lt
 
Panevėžio, Utenos apskritys
vadybininkas-ekspeditorius Orestas Niperis
Mob. tel.: +370 687 92 628
El. paštas: orestas@instreita.lt
 
Vilniaus, Utenos, Alytaus apskritys
ekspeditorius-vadybininkas Vilimas Čėsna 

Mob. tel.: +370 614 16 647
El. paštas: vilnius@instreita.lt

 

 

 

UAB „INSTREITA“ Klaipėdos filialas
Akmenų g.12, LT-92347 Klaipėda

Padalinio vadovas Darius Jasaitis

Tel.: +370 46 49 71 31
Mob. tel.: +370 620 72 724
El. paštas: darius.klaipeda@instreita.lt

Vadybininkas-ekspeditorius Julius Kudirka

Tel.: +370 46 49 71 31
Mob. tel.:  +370 662 09 371
El. paštas: klaipeda@instreita.lt

 

 

UAB „INSTREITA“

pardavimų vadybininkas Latvijoje

Raimonds Upenieks
Tirdzniecības vadītājs Latvijas teritorijā 

Tel.: +371 25494542

El.paštas: raimonds@instreita.lv


Žiūrėti
žemėlapyje