Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Galandimo servisas

Galandimo servisas – tai ne tik įrankių galandimas, bet ir visapusiška paslauga klientui

Kiekvienam įrankiui: sumontuotam ir dirbančiam paprastose, nesudėtingo rankinio valdymo staklėse ar aukšto tikslumo, pilnai automatizuotose staklynuose būtina priežiūra, ir galandimas. Netgi geriausios kokybės įrankis negalės pasiekti didžiausio našumo, jeigu nebus atliekama kvalifikuotų specialistų savalaikė priežiūra ir tinkamas galandimas.

Savalaikis ir tinkamas įrankio galandimas sutaupo klientui iki 50% reguliarų išlaidų, skiriamų įrankių ūkiui ir tai yra tiesa. Tai ypač aktualu šiandiena, kai dauguma klientų atidžiai skaičiuoja savo išlaidas ir siekia optimizuoti savo įrankių ūkį. Tai reiškia – ilgesnį pagaląsto įrankio tarnavimo laiką, mažesnį įrankio keitimo skaičių, retesnes staklių prastovas dėl įrankių keitimo, didesnį gamybos našumą.

20 metų galandimo serviso patirtis

Bendrovės „AKE Baltic“ sukaupta daugiau nei 20 metų patirtis garantuos, kad Jūsų įrankiais bus saugiai pasirūpinta.

Mūsų galandimo serviso centruose kiekvieną dieną įrankiai yra patikrinami, nuplaunami, pagalandami taip pat atliekamas jų remontas. Mes galime tiksliai, kokybiškai ir greitai pagaląsti visų rūšių įrankius, naudojamus medienos ir baldų pramonėje: grąžtus, frezas, peilius, diskinius pjūklus, deimantinius įrankius ir kt. Todėl garantuojame, kad po galandimo grąžinsime Jūsų įrankius ta pačia, gamintojo atitinkančia, o kartais ir žymiai aukštesne kokybe.

Medienos ir baldų pramonėje vis daugiau naudojama deimantinių įrankių, kuriems reikalingas kvalifikuotas galandimo servisas – atliekamas per ypač trumpą laiką. Esame pajėgūs greitai ir kokybiškai pagaląsti įvairias kotines frezas, frezavimo galvutes, smulkintuvus, diskinius pjūklus ir kt. Taip pat atliekamas jų remontas: pakeičiami nauji deimantiniai dantukai, atliekamas balansavimas ir įrankio matmenų kontrolė. Deimantinių įrankių galandimo servisas – Jūsų įrankių ilgalaikio produktyvumo sprendimas.

Nuolatos plėsdami galandimo staklyną mes sėkmingai įsisavinome ir metalo apdirbimo įrankių galandimą. Šiandiena dėka įgytos neįkainojamos patirties bendradarbiaujant su metalo apdirbimo įmonėmis tiek Lietuvoje, tiek ir Latvijoje galime tiksliai, kokybiškai ir greitai pagaląsti visų rūšių įrankius naudojamus metalo apdirbimo pramonėje: grąžtus, frezas, plėstuvus, diskinius pjūklus, segmentinius pjūklus ir kt.