Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Įrankių katalogas

 

AKE Knebel GmbH & Co. KG

“AKE” yra vidutinio dydžio šeimos įmonė, žinoma tarptautiniu mastu. Gamintojo specializacija, kuriamos naujovės ir didžiulė patirtis leidžia klientams pasiekti keliamus naujus tikslus. Daugiau nei 50 metų “AKE” siekė kuo geresnės įrankių kokybės diegdama inovacijas. Šiandien “AKE” yra viena iš pirmaujančių diskinių pjūklų ir frezų gamintojų visame pasaulyje.

AKE produkcijos katalogą galite peržiūrėti ČIA
 

CMT UTENSILI S.p.A

Per daugelį metų “CMT” labai investavo į pažangiausias CNC staklių įrangos technologijas ir į novatorišką programinę įrangą medienos apdirbimo pjovimo įrankiams gaminti.
Be to, “CMT” dirba aukštos kvalifikacijos inžinieriai ir operatoriai, kurie valdo gamybos procesus. Rezultatas - visas medienos apdirbimo pjovimo įrankių gamybos procesas yra visiškai automatizuotas.

“CMT” produktai gaminami pramoniniam naudojimui, o medienos apdirbimo pjovimo įrankius naudoja pirmaujantys pasaulio baldų gamintojai, virtuvės baldų gamintojai ir CNC staklių gamintojai.
Dėl didelių investicijų į pažangias gamybos technologijas “CMT” gali pasiūlyti pramoninius įrankius už prieinamą kainą vis didėjančiam korpusinių baldų gamintojų, rangovų ir medžio apdirbėjų skaičiui.

„CMT Orange Tools®“ prekės ženklas yra žinomas visame pasaulyje medienos apdirbimo bendruomenėje kaip aukščiausios kokybės medienos apdirbimo pjovimo įrankių prekės ženklas. “CMT” misija yra nuolat gerinti mūsų kokybę, o medienos apdirbimo pasauliui pasiūlyti geriausią kokybę už prieinamą kainą.

CMT ORANGE TOOLS produkcijos katalogą galite peržiūrėti ČIA
 

   

FREZITE SA yra įmonė, teikianti inžinerinius sprendimus pjovimo įrankiams, naudojamiems medienos apdirbimo, plastiko, kompozicinių medžiagų ir metalų pramonėje.
„FREZITE“ įmonės strategija yra orientuota į klientą. Įmonė įkurta 1978 m. ir gali pasigirti didele pjovimo įrankių projektavimo, tobulinimo ir gamybos patirtimi.
Šiuo metu „FREZITE“ tiekia savo produktus ir technologijas į daugiau nei 50 šalių.

FREZITE produkcijos katalogą galite peržiūrėti ČIA
 

   

Wirutex S.r.l. projektuoja ir gamina įrankius, naudojant polikristalinį deimantą (PCD) ir volframo karbidą (HM). Įrankiai skirti medienos, plastiko ir aliuminio apdirbimui. Įmonė įkurta 1980 m. ir dabar yra pirmaujanti įrankių gamintoja pasaulyje. Nuo 2015 m. „Wirutex“ akcijų didesnioji dalis kontroliuojama FIN Ltd., Selci šeimos, t.y. Biesse S.p.A. ir likusi akcijų dalis priklauso buvusiam “Wirutex” R&D vadovui Patrizio Pasquini.

WIRUTEX produkcijos katalogą galite peržiūrėti ČIA“TAUBE” veikianti nuo 1930 m. TAUBE laikoma viana iš pirmaujančių įmonių diskinių pjūklų gamyboje metalo ir medienos pjovimui.
TAUBE produkcijos katalogą galite peržiūrėti ČIA

 

   


ILMA INNOVATION SYSTEMS  s.r.l. – pasaulinis lyderis įvairių peilių gamyboje. “ILMA” yra viena žinomiausių ir labiausiai vertinamų kompanijų pasaulyje.
ILMA produkcijos katalogą galite peržiūrėti ČIA
 

   
“ATEMAG” yra pirmaujanti pasaulyje CNC staklėse naudojamų agregatų ir priedų gamintoja.
ATEMAG produkcijos katalogą galite peržiūrėti ČIA